Графік: Пн-Пт з 09:00 до 17:00
Кошик
Графік: Пн-Пт з 09:00 до 17:00

Вітаємо Вас в спеціалізованому інтернет-магазині  Samgor!
Ми раді запропонувати Вам широкий асортимент запчастин для автомобілів Opel Combo та Fiat Doblo, як по наявності, так і під замовлення в разі відсутності необхідної позиції на складі. Завдяки багаторічному досвіду і постійному аналізу ринку запчастин для цих моделей авто, ми можемо запропонувати Вам найоптимальніші варіанти в основних цінових сегментах (преміум, середній та бюджетний), в залежності від Ваших потреб і можливостей, звільнивши Вас від необхідності самостійно перебирати десятки варіантів різних торгових марок, в яких іноді не можуть розібратися навіть продавці-початківці.

Інтернет-магазин Самгор розпочав свою діяльність в далекому 2009 році з продажу запчастин для обслуговування дизельних двигунів легкових автомобілів, комерційних фургонів та мікроавтобусів. А вже в 2011 році було прийнято рішення повністю зосередитись виключно на двох моделях популярних фургонів – Opel Combo та Fiat Doblo, при цьому запропонувавши повний асортимент запчастин для цих моделей (за вийнятком кузовних запчастин, які мають свою специфіку в логістиці та зберіганні). Набутий за ці роки досвід дає нам можливість з першої хвилини спілкування зрозуміти Ваші потреби і запропонувати найоптимальніші варіанти для ремонту й обслуговування вашого Fiat Doblo чи Opel Combo, а відсутність роздутого штату працівників знижує ймовірність виникнення затримок і непорозумінь, пов’язаних з роботою магазину і обробкою Вашого замовлення.

Ми налаштовані на плідну,  довгострокову та чесну співпрацю з кожним власником автомобіля Opel Combo чи Fiat Doblo. Тому ми не намагаємося ввести наших клієнтів в оману нереалістичними термінами поставки чи спокусливою ціною нібито європейської, але, по-факту, низькоякісної запчастини азіатського походження, під торговою маркою, просто зареєстрованою в одній з європейських країн. А набутий з роками досвід, знання конкретної моделі і ретельність в обробці замовлень практично зводять нанівець імовірність ситуації, коли придбана запчастина не підходить на автомобіль замовника.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів! Займаючись своєю улюбленою справою, ми даємо можливість Вам не витрачати зайвий час на пошуки запчастин, а залишити його для Ваших улюблених справ)